Szczotka druciana z plecionym kubkiem

New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd (NIPB) jest profesjonalnym i największym producentem szczotek drucianych z plecionymi miseczkami w Chinach, dostarcza szczotki druciane z plecionych miseczek na całym świecie od ponad 25 lat. NIPB zatrudnia ponad 280 osób, oferuje niezwykle kompleksową linię produktów zarówno pod własną marką HAWK i Falcon, jak i pod dowolną marką własną na całym świecie. NIPB wykorzystuje zaawansowane niemieckie maszyny do produkcji szczotek, w tym linię do produkcji węzłów skręcanych z dziesiątkami automatycznych skręcarek, wydajne szczotki przemysłowe o stałej jakości. Jakość produktu jest dodatkowo poprawiana poprzez kontrolę produktu za pomocą szybkich maszyn obrotowych i dynamiczne testy równowagi , i używamy wspólnie opracowanych, najnowocześniejszych robotów polerujących i testujących, aby zapewnić spójny proces testowania. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły produkcyjne, od zaopatrzenia w surowce po magazynowanie, są one sprawdzane na różnych poziomach. Druty stalowe podlegają surowym badania naukowe, w tym test wytrzymałości, test wytrzymałości na ściskanie i test odporności na korozję, aby upewnić się, że każda partia surowców spełnia międzynarodowe standardy. W tym stanie NIPB wielokrotnie udowodnił, że jest najlepszym dostawcą w swojej klasie i zawsze dostarcza dobrej jakości Wiązane Szczotka druciana do kubków do wszystkich głównych dystrybutorów, firm detalicznych, sklepów DIY i sprzętu Warsztaty narzędziowe na całym świecie.
NIPB oznacza
+ bardzo rozbudowany program produktowy,
+ doskonała jakość produktu,
+ konkurencyjne ceny,
+ rzetelna i szybka logistyka,
+ elastyczność w projektowaniu opakowań i Private Label,
+ komunikacja na czas i
+ bezpieczne możliwości finansowania.

Nowa Ningbo Industrial Power Brushes Ltd zgromadziła bogate doświadczenie w przemysłowej szczotki drucianej z plecionymi kubkami, która jest instalowana na narzędziu ręcznym szlifierki kątowej w celu polerowania i usuwania rdzy z powierzchni metalowej. Wewnętrzna konstrukcja szczotki jest solidna, o wysokiej jakości drut stalowy / drut mosiężny / drut mosiężny / drut nierdzewny, a nasza rozsądna struktura techniczna zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i łatwość użytkowania dla dobrej równowagi dynamicznej. Dzięki technicznej wytrzymałości i zdolności produkcyjnej New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd jest Premier Industrial Brushmaker w Chinach.Nowa firma Ningbo Industrial Power Brushes Ltd posiada ponad 2000 szczotek przemysłowych: takich jak szczotki skręcane, szczotki karbowane, szczotki do majsterkowania, szczotki z nylonu ściernego, szczotki do rur, uniwersalne szczotki ręczne do drapania, szczotki końcowe, szczotki stożkowe itp., Nasze szczotki przemysłowe są szeroko stosowane w kolejnictwie, przemyśle stalowym, tekstylnym, stoczniowym, lotniczym, wojskowym, przetwórstwie mechanicznym i innych gałęziach przemysłu.

Nasze szczotki druciane z plecionkami są sprzedawane w ponad 40 krajach w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Australii. NIPB sukcesywnie przeszła certyfikację wydajności bezpieczeństwa MPA, certyfikację standardową systemu zarządzania jakością ISO9001, certyfikację standardową systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 oraz certyfikację standardową systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO45001.

Nowa Ningbo Industrial Power Brushes Ltd została nagrodzona jako:
"Przedsiębiorstwo Osiągnięć na Etapie Czystszej Produkcji Zhejiang",
„Przedsiębiorstwo high-tech”, „Ningbo Enterprise Engineering Technology Center”,
"Produkt Znanej Marki Ningbo",
"Słynna marka eksportowa Ningbo",
"Przedsiębiorstwo Demonstracji Patentów Ninghai",
"Ningbo Manufacturing Single Champion Cultivation Enterprise",
i przez 17 kolejnych lat wygrywał wśród 50 największych przemysłowych przedsiębiorstw o ​​kompleksowej sile w hrabstwie Ninghai. Dzięki tym licznym nagrodom firma New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd. jest naprawdę uznawana za najlepszego producenta szczotek przemysłowych, który jest dobrze przygotowany do dalszego rozwoju i doskonałości.

HAWK jest znanym producentem i dostawcą Szczotka druciana z plecionym kubkiem w Chinach. Wysokiej jakości Szczotka druciana z plecionym kubkiem wyprodukowany w Chinach można kupić w odpowiedniej cenie. Nasze produkty mogą spełniać różnorodne zastosowania, w razie potrzeby możesz komunikować się o produkcie online. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w celu zakupu naszych produktów. Współpracujmy ze sobą, aby stworzyć lepszą przyszłość i obopólne korzyści.