Nasza historia


Założona w 1989 roku (Fabryka Pędzli Ninghai)

Joint venture z niemieckim OSBORN w 1994 roku (Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.)

Firma jednoosobowa w 2004 roku (New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.)Nasz zakład


Od momentu założenia 25 lat temu firma New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd niezmiennie utrzymuje pozycję „lidera przemysłu szczotek przemysłowych” w Chinach. Kierowaniem tym dążeniem jest wysoce spójny zespół siły roboczej w New Ningbo Power Industrial Brushes Ltd, zawsze szczerze nastawiony na obsługę i innowacyjny. Znajdujemy się w Strefie Rozwoju Gospodarczego Ninghai,Miasto Ningbo,pośród pięknej scenerii Wschodniego Morza Chińskiego, w południowym punkcie rozwiniętej gospodarczo delty rzeki Jangcy. Jest to strategicznie blisko naturalnego portu „Ningbo Zhoushan Port”, z wygodnym transportem lądowo-morskim i lotniczym.

 

New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd zgromadziła bogate doświadczenie w chińskim przemyśle szczotek przemysłowych i wykorzystuje zaawansowane technologie zintegrowane z badaniami i rozwojem. Dzięki technicznej sile i zdolności produkcyjnej New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd jest wiodącym producentem szczotek przemysłowych w Chinach. New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd posiada ponad 2000 szczotek przemysłowych: takich jak szczotki skręcane, szczotki karbowane, szczotki do majsterkowania, materiały ścierne Szczotki nylonowe, szczotki rurowe, uniwersalne szczotki ręczne do drapania, szczotki końcowe, szczotki stożkowe itp. Nasze szczotki przemysłowe są szeroko stosowane w kolejnictwie, stali, tekstyliach, przemyśle stoczniowym, lotniczym, wojskowym, obróbce mechanicznej i innych gałęziach przemysłu. Krajowi użytkownicy końcowi w Chinach a także na całym świecie rozpoznaje i preferuje wysokiej jakości pędzle firmy New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd. Mamy biura w Szanghaju, Guangzhou, Wuhan, Anshan i innych miastach w Chinach. Nasza wielkość sprzedaży zajmuje pierwsze miejsce w przemyśle krajowym. Nasze pędzle są sprzedawane w ponad 40 krajów w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Australii.

 

Korzystanie z zaawansowanych niemieckich maszyn do produkcji szczotek, w tym produkcji skręcanych węzłów

linia z dziesiątkami automatycznych skręcarek, niezmiennie wysokiej jakości szczotki przemysłowe quality

są produkowane wydajnie. Jakość produktu jest dodatkowo poprawiana poprzez kontrolę produktu za pomocą szybkich maszyn wirujących i dynamiczne testy wyważenia, a my używamy wspólnie opracowanych najnowocześniejszych robotów polerujących i testujących, aby zapewnić spójny proces testowania. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły produkcyjne , od zakupu surowców po magazynowanie, są one sprawdzane na różnych poziomach. Druty stalowe przechodzą rygorystyczne badania naukowe, w tym test wytrzymałości, test wytrzymałości na ściskanie i test odporności na korozję, aby upewnić się, że każda partia surowców spełnia międzynarodowe standardy. sukcesywnie przeszedł certyfikację wydajności bezpieczeństwa MPA, standardową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, standardową certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 i standardową certyfikację systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy ISO45001.

 

Nowa Ningbo Industrial Power Brushes Ltd została nagrodzona jako:

"Przedsiębiorstwo Osiągnięć na Etapie Czystszej Produkcji Zhejiang",

„Przedsiębiorstwo high-tech”, „Ningbo Enterprise Engineering Technology Center”,

"Produkt Znanej Marki Ningbo",

"Słynna marka eksportowa Ningbo",

"Przedsiębiorstwo Demonstracji Patentów Ninghai",

"Ningbo Manufacturing Single Champion Cultivation Enterprise",

i zdobyła 50 najlepszych przemysłowych przedsiębiorstw o ​​kompleksowej sile w hrabstwie Ninghai

przez 17 kolejnych lat.

Dzięki tym licznym nagrodom firma New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.

jest naprawdę rozpoznawany jako Premier Industrial Brushmaker,

dobrze przygotowana do dalszego rozwoju z doskonałością.
Sposób nakładania produktu


Spawalnictwo, przemysł stalowy, tekstylny, samochodowy, stoczniowy, lotniczy, wojskowy, obróbka skrawaniem
Sprzęt produkcyjny


Automatyczna maszyna z wiązaniem skrętnym,Automatyczna maszyna do zaciskania segmentów,Automatyczna szczotka do majsterkowaniaŒ¼ŒPodwójna szczotka do nawijania taśmy stalowej Maszynaï¼Automatyczna szczotka do rur Maszyna¼Automatyczna szczotka dyskowa Maszyna,zaciskarka do drutu,szybkoobrotowe maszyny ¼Œdrutowa maszyna do badania zmęczenia, uniwersalna frezarka, szczotka taśmowa ...
Rynek produkcyjny


Marka HAWK rozwinęła agentów w Malezji, Tajlandii i Turcji.