Szczotka druciana z plecionym kubkiem 150 mm

Szczotka druciana z plecionym kubkiem 150 mm

Dostarczamy szczotkę drucianą o średnicy 150 mm, zapewniającą wysoką jakość i bezpieczeństwo. Nasze szczotki druciane mają rozsądną konstrukcję techniczną, co sprawia, że ​​szczotki mają dłuższą żywotność, poświęciliśmy się szczotkom drucianym od ponad 25 lat, obejmując większość rynków Europy i Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki. Oczekujemy, że staniemy się Twoim długoterminowym i profesjonalnym partnerem w Chinach.

Szczegóły produktu

Szczotka druciana z plecionym kubkiem 150 mm

1. Wprowadzenie do produktu
Ta 150 mm szczotka druciana z plecionych kubków to wysokiej jakości, długotrwała, agresywna zdolność szczotkowania i dobra wydajność bezpieczeństwa, aby wiernie przestrzegać normy EN1083-2H. Składał się z cewki walcowanej na zimno + hartowanych drutów ze stali węglowej lub drutu ze stali nierdzewnej. Poświęciliśmy się szczotkom drucianym od ponad 25 lat, obejmując większość Europy i Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki. Oczekujemy, że staniemy się Twoim długoterminowym i profesjonalnym partnerem w Chinach.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

OD

Numer węzła

Wątek

Rozmiar przewodu

150MM

 

38 węzłów

M14X2.00,

5/8”X11NC

M16X2.00

0,50 mm

0,35 mm3. Funkcja produktu i zastosowanie
Szczotka druciana o średnicy 150 mm jest zainstalowana na narzędziu ręcznym szlifierki kątowej do polerowania i usuwania rdzy z powierzchni metalowej. Wewnętrzna konstrukcja szczotki jest solidna, z wysokiej jakości drutem stalowym / drutem ze stali nierdzewnej, a nasza rozsądna struktura techniczna zapewnia bezpieczeństwo użytkowników i łatwość obsługi (stabilna równowaga dynamiczna).
4. Szczegóły produktu
Szczotka druciana o średnicy 150 mm do szlifierki kątowej o dużej prędkości, wypełniony drut jest dostępny z drutu węglowego, drutu ze stali nierdzewnej, drutu powlekanego mosiądzem.
5.Kwalifikacja produktu
Szczotka druciana z plecionym kubkiem 150 mm posiada certyfikat ISO 9001 i 14001.
6. Dostawa, wysyłka i obsługa
Towar wysyłamy zgodnie z życzeniem, drogą morską lub lotniczą.
7.FAQ
â— Jaki jest standard bezpieczeństwa twoich szczotek drucianych?
EN1083-H w Europie i ANSI w Stanach Zjednoczonych.

◠Jakie certyfikaty kwalifikacyjne posiada Twoja fabryka?
CERTYFIKAT UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ISO9001,14001 i ZURICH.

â— A co z wyposażeniem produkcyjnym w warsztacie?
Nasz warsztat wyposażony jest w w pełni automatyczne maszyny szczotkarskie sprowadzane z Niemiec i Włoch.

â— Czy można to wykorzystać do usunięcia obrazu?
Tak, test jest w porządku według opinii naszych klientów.Gorące Tagi: Szczotka druciana z wiązaniem 150 mm, producenci, dostawcy, kup, fabryka, Chiny, wyprodukowano w Chinach, cena, jakość

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane