Zakres zastosowania szczotki drucianej

- 2021-05-19-

Szczotka druciana jest rodzajem do różnych celów, aby wybrać odpowiedni model drutu stalowego, wybrać inną szczotkę o średnicy drutu stalowego, drut stalowy ma dwa rodzaje drutu prostego i drutu falistego, grubość drutu można określić zgodnie z różnymi potrzebami. Istnieją dwa rodzaje: przędza prosta i przędza zakrzywiona.

Drut prosty odpowiedni do wiercenia i sadzenia włosów o wiele więcej szczotek, takich jak szczotka druciana do drewna, szczotka druciana z uchwytem do drewna, tarcza szczotki drucianej itp .; Zakres zastosowania i drut zakrzywiony można zastosować praktycznie każdy rodzaj szczotek z drutu stalowego, w szczególności musi to być drut gięty, wałek szczotkowy z drutu stalowego sprężynowego z drutem prostym, drut stalowy nie może być mierzony po złożeniu na pół, a jedwabny ze względu na swój własny gięcie podczas produkcji może być stosunkowo spójne z pobliskim drutem szczotkowym, drut nawet po takim złożeniu i lekko asymetryczny, chudy również wygląda na nie wysuwający się, a więc wokół powierzchni wałka szczotkowego drut stalowy jest bardziej gęsty, mocny, usuwa rdzę i siła odbicia.

Szczotki druciane, a zwłaszcza wałki druciane, powszechnie stosowane w zakładach obróbki powierzchniowej stali lub aluminium, składają się z szeregu wałków drucianych ze stali nierdzewnej zamontowanych na w pełni automatycznej polerce szczotkowej (polerka szczotkowa) o dużej prędkości pracy. Wałek szczotki z drutu stalowego obraca się z dużą prędkością na górnej i dolnej powierzchni taśmy w kierunku przeciwnym do ruchu elementu tocznego w celu usunięcia zgorzeliny. Szczotkowana blacha żelazna jest zmywana przez zamknięty obieg wody chłodzącej system spłukiwania. Grubość zwoju drutu ogólnego wynosi 1,09-6,35 mm, a cykl wymiany szczotki z drutu stalowego jest aktualizowany raz dla każdej produkcji blachy o masie 20 000 ton lub zwoju stali o masie 40 000 ton.

Szczotka druciana ze stali nierdzewnej o ultracienkiej, elastycznej stali jest używana do czyszczenia wałka ceramicznego rastrowego. Dzieje się tak dlatego, że twardość ceramiki jest znacznie większa niż twardość drutu stalowego, a szczotka z drutu stalowego nie uszkodzi warstwy ceramicznej na powierzchni wałka rastrowego. Ultracienka, elastyczna szczotka z drutu miedzianego służy do czyszczenia chromowanego metalowego wałka, wałka do wklęsłodruku, powszechnie niezbędnych narzędzi czyszczących, przy użyciu środka czyszczącego o lepszym efekcie.

Wspólne specyfikacje 6 * 14 lub 5 * 14 otworów, drut stalowy 304 ze stali nierdzewnej lub zwykły drut stalowy. Każdy otwór jest zwykle wkładany z 5 kawałkami złożonymi na pół, a stalowy drut ma około 20 mm. Zwykła szczotka z drutu stalowego jest łatwa do rdzewienia, bez użycia, w porównaniu z drutem ze stali nierdzewnej 304 wykonanym z drewnianej rączki, różnica w jakości szczotki z drutu stalowego jest zbyt duża.

Szczotka do rur stalowych jest zwykle używana do rur przemysłowych, mechanicznego czyszczenia i odrdzewiania otworów na śruby, efektu czyszczenia polerowania, procesu szczotkowania rur za pomocą drutu stalowego lub zacisku ze stali nierdzewnej w środku dwóch lub czterech pasm drutu żelaznego z mechanicznym systemem skręcania.