Szczotka druciana z karbowanym kubkiem o średnicy 100 mm

Szczotka druciana z karbowanym kubkiem o średnicy 100 mm

dostarczamy szczotkę drucianą z karbowanym kubkiem 100 mm o wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Nasze szczotki druciane mają rozsądną konstrukcję techniczną, co sprawia, że ​​szczotki mają dłuższą żywotność, poświęciliśmy się szczotkom drucianym od ponad 25 lat, obejmując większość Europy i Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki. Oczekujemy, że staniemy się Twoim długoterminowym i profesjonalnym partnerem w Chinach.

Szczegóły produktu

Szczotka druciana z karbowanym kubkiem o średnicy 100 mm

1. Wprowadzenie do produktu
Ta szczotka druciana z karbowanym kubkiem o średnicy 100 mm to wysokiej jakości, długotrwała zdolność do agresywnego szczotkowania i dobre parametry bezpieczeństwa, aby wiernie przestrzegać normy EN1083-2H. Składał się z cewki walcowanej na zimno + drutów stalowych 72A, drutów powlekanych mosiądzem 72A, drutów mosiężnych lub drutów nierdzewnych. Od ponad 25 lat poświęciliśmy się szczotkom drucianym, obejmując większość Europy i Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i rynek afrykański. Oczekujemy, że staniemy się Twoim długoterminowym i profesjonalnym partnerem w Chinach.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

OD

Długość Tima

Gwint lub otwór

Rozmiar przewodu

100MM

25mm

M14*2.00, otwór 22.2mm

5/8”X11NC,

M16X2.00,

0,30 mm

0,35 mm3. Funkcja produktu i zastosowanie
Szczotka druciana z karbowanym kubkiem 100 mm jest zainstalowana na narzędziu ręcznym szlifierki kątowej do polerowania i usuwania rdzy z powierzchni metalowej, Wewnętrzna konstrukcja szczotki jest solidna, z wysokiej jakości drutem stalowym / drutem mosiężnym / drutem mosiężnym / drutem ze stali nierdzewnej, a nasza rozsądna struktura techniczna zapewnia bezpieczeństwo użytkowników i łatwość obsługi (stabilna równowaga dynamiczna).
4. Szczegóły produktu
Szczotka druciana z karbowanym kubkiem 100 mm do szybkiej szlifierki kątowej, wypełniony drut jest dostępny z drutu stalowego / drutu powlekanego mosiądzem / drutu mosiężnego / drutu ze stali nierdzewnej.
5.Kwalifikacja produktu
Szczotka druciana z karbowanym kubkiem 100 mm otrzymała certyfikat ISO 9001 i 14001
6. Dostawa, wysyłka i obsługa
Towar wysyłamy zgodnie z życzeniem, drogą morską lub lotniczą.
7.FAQ
â— Jaki jest standard bezpieczeństwa twoich szczotek drucianych?
EN1083-H w Europie i ANSI w Stanach Zjednoczonych.

◠Jakie certyfikaty kwalifikacyjne posiada Twoja fabryka?
CERTYFIKAT UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ISO9001,14001 i ZURICH.

â— A co z wyposażeniem produkcyjnym w warsztacie?
Nasz warsztat wyposażony jest w w pełni automatyczne maszyny szczotkarskie sprowadzane z Niemiec i Włoch.

â— Czy można to wykorzystać do usunięcia obrazu?
Tak, test jest w porządku według opinii naszych klientów.Gorące Tagi: Szczotka druciana z karbowanym kubkiem 100 mm, producenci, dostawcy, kup, fabryka, Chiny, wyprodukowano w Chinach, cena, jakość

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane